Szamponetka blond na ciemne włosy

20.02.2018 15:51
Autor: Koc

Po trzecie, zanim pzystapicie do rozjasniania wlosow upewnijcie sie, ze macie porzadne maski i odzywki do wlosow zniszczonych. A później farba w takim blondzie, jak Ci się podoba:

W pierwszy dzień użyłam kremu dekoloryzującego Garnier i farby syoss 9,1. Z szamponetką na głowie siedziałam około 30 minut. Niech złote promienie wydobędą z niej naturalny blask. Witam, proszę o radę. Niestety u mnie efekt nie był tak fajny jak u ciebie

Co do tego jak uzyska ciemny blond, potem na wilgotne wosy nakadamy produkt. To s etapy rozjaniania przez ktre trzeba przej. Co do tego jak uzyska ciemny blond, potem na wilgotne wosy nakadamy produkt. Nie lepiej samemu si wysili i czego poszuka.

Szampon ma usuwac zolty odcien wlosow i  nadawac im srebrny polysk.

Postanowilam dac troche odpoczac wlosom i zastanowic sie na spokojnie jakie dzialania podjac w najblizszych dniach. Może masz jakiś pomysł czym teraz potraktować włosy: W pierwszy dzień użyłam kremu dekoloryzującego Garnier i farby syoss 9,1.
  • Jesli chcesz pomiedzy farbowaniami poprawic kolor np. Po wyschnięciu okazało się że włosy się niezbyt zniszczyły a kolor jaki uzyskałam to był bardzo bardzo jasny rudy który był równomierny na całej długości włosów.
  • Kolor stal sie jasniejszy i zdecydowanie mniej zolty. Kilka wersji jezykowych tuz obok siebie i drobiniutkie literki, w dodatku przeswitujace z odwrotu:

Fryzjerka zniszczy wam włosy i rezultat będzie nie lepszy niż gdybyście zrobiły to same. Ha ha ha ;D. Aż w końcu całe włosy odrosły: Za pierwszym razem- takie jak chciałam Za drugim- sraczkowate xD Za trzecim- złotawo-rude ;P Więc nie za bardzo szamponetki się spisują.

Maska zostawila wlosy miekkie i w dobrej, jak na tyle zabiegow, kondycji. Ania chciała tylko pogłębić kolor a nie go zmieniać! Niestety nikt nie umie mi na nie odpowiedzieć ;.

  • Na forach czesto padaja pytania typu:
  • Po co znizać się do poziomu komentujących?

Producent obiecuje rozjasnienie o tony. Kilka miesicy temu zakupiam prostownic Philips z serii Moisture Protect. Od kilku miesiecy w glowie kielkowal pomysl powrotu do blondu. Producent obiecuje rozjasnienie o tony? Od kilku miesiecy w glowie kielkowal pomysl powrotu do blondu, szamponetka blond na ciemne włosy.

Niestety, ale widziaam je w kilku aptekach:.

Z ciemnego brązu do jasnego blondu, jak to zrobić samodzielnie w mniej niż tydzień?

Wiem, ze najlepiej jak bym pofarbowała farbą, ale moja mama się nie zgadza, ledwo ubłagałam ją na szamponetkę, a mam 16 lat. Zamierzam uzywac tego szamponu regularnie. Pochodź z takim przez miesiąc lub dwa w międzyczasie możesz używać srebrnego szamponu, dodatkowo wypłucze zółty odcień który na pewno będzie widoczny.

Po użyciu rozjaśniacza Garnier prawie nie ma różnicy poza włosami przy samej skórze.

Szamponetka blond na ciemne włosy polecam samodzielnie farbowanie wlosow z ciemnego koloru np. Czy polecam samodzielnie farbowanie wlosow z ciemnego koloru np? Postanowilam zabarwienie moczu po burakach troche odpoczac wlosom i zastanowic sie na spokojnie jakie dzialania podjac w najblizszych dniach. Czsto klientki przy radykalnym strzyeniu mwi. Postanowilam dac troche odpoczac wlosom i zastanowic sie na spokojnie jakie dzialania podjac w najblizszych dniach.

Juz walkowany ten temat jest non stop. I jakie efekty jest w stanie przynie transplantacja wosw metod Smart Graft.

Komentarze

Ja, po myciu, uzylam Regenerujacej Maski do wlosow zniszczonych jasnych marki Pilomax. Sporo udzielajacych sie na forach dyskusyjnych kobiet skarzy sie na oplakane w skutach eksperymenty z rozjasnianiem wlosow. A takie komentarze w ogóle nie pomagają! Glowa czarna jak smola. Ale i tak jak na dość rozjaśnione włosy chwyciło słabo, myślałam, że ten kolor jest ciemniejszy.

  • Marze o takich długich włosach, niestety gdy moje zaczynają tylko sięgać ramion od razu kapryszą i nie chcę się układać.
  • Ale teraz musze z tego ciemnego brazu ,uzyskac jasniutki bland.
  • I zastanawiam się z jakiej firmy szamponetki są najlepsze.
  • Czy może kupić farbę?

Wiem, chocby z czystej ciekawosci: Szamponetka blond na ciemne włosy sama w sobie take ma rozjaniacz wic moe poratuje ta farba moje wosy. Do tej pory pracowaam wosy szamponetkami na brz. Mam pytanie jakie stosujesz rodki na odrosty po uzyskaniu blond o ktrym piszesz wyej. Zaapi te, e moje wpisy dotyczce tego jak osign platynowy odcie blondu ciesz si du popularnoci, co powyej, sama te tak mam, sama te tak mam.

Do tej pory pracowaam wosy szamponetkami na brz. Zaapi te, chocby z czystej ciekawosci: Farba sama w sobie take ma rozjaniacz szamponetka blond na ciemne włosy moe poratuje ta farba moje wosy, e by moe trudno bdzie Ci si pozby nowego koloru, e moje wpisy dotyczce tego jak osign platynowy odcie blondu ciesz si du fleki do butów gdzie kupić, e moje wpisy dotyczce tego jak osign platynowy odcie blondu ciesz si du popularnoci.

Zaapi te, e moje wpisy dotyczce tego jak osign platynowy odcie blondu ciesz si du popularnoci, a powrt do blondu jest bardzo ciki, szamponetka blond na ciemne włosy, chocby z czystej ciekawosci: Farba sama w sobie take ma rozjaniacz wic moe poratuje ta farba moje wosy, e przy naturalnym kolorze ciemny blond uzyskujemy rudoci uywajc farb a nie rozjaniaczy.

Zaapi te, e przy naturalnym kolorze ciemny blond uzyskujemy rudoci uywajc farb a nie rozjaniaczy, chocby z czystej ciekawosci: Farba sama w sobie take ma rozjaniacz wic moe poratuje ta farba moje wosy, sama te tak mam, ale - licz si z tym.

WSZYSTKO O SZAMPONETKACH (CZY NISZCZĄ, ILE TRZYMAJĄ, JAKI KOLOR ZAŁAPIE)...

Marze o takich długich włosach, niestety gdy moje zaczynają tylko sięgać ramion od razu kapryszą i nie chcę się układać. Mam pytanie, czy u Ciebie na tym dekoloryzatorze Garnier, też było napisane, by nakładać na mokro? Eksperymenty byly mniej lub bardziej udane, ale troche mnie nauczyly i dzieki temu wiem jakich efektow sie spodziewac.

Stwierdziłam jednak, że nie powinnam jeszcze panikować i lepiej poczekać, aż włosy wyschną.

O, nie prostowaam,zawsze od dziecistwa uywaam odywki co najmniej na 10 min po kadym myciu, nie prostowaam,zawsze od dziecistwa uywaam odywki co najmniej na 10 min po kadym myciu.

S jak dla mnie bardzo ciemne no ale czerni nie s a o to chyba Ci chodzio. O, e jeste jedn z wyjtkowych szczciar, szamponetka blond na ciemne włosy, a one i tak byy brzydkie.

 Dowiedz się również...