Revlon colorstay jak dobrać kolor

08.04.2018 15:51
Autor: Sokolski

To jedyny podkład do którego zawsze wracam, choć nie uważam go za kosmetyk idealny. Nie bądźcie obojętne na to, co nakładacie na twarz. Strasznie podkresla wszystkie suche skorki, co u mnie jest dosc problematyczne.

Madzia Guła 06 maja, Natalia Raszkiewicz 18 lutego Katalina 29 marca Moim odwiecznym problemem było kiedyś dobieranie odcienia podkładu - wszystkie popularne drogeryjne marki dawały u mnie efekt nienaturalnego kolorytu twarzy. Zwrot lub wymiana Ten produkt możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od odebrania. Dziś  mam parę prostych rad, które mogą okazać się pomocne w trakcie zakupów. Komentarze do posta Atom.

Przyznaj si, e jak dotd wyprbowaam odcieni w kolorze neutralnym i ciepym Nie ciera si z twarzy. Magda Nowak 28 marca. Magda Nowak 28 marca. Magda Nowak 28 marca.

Madzia Piórkowska 29 marca
  • Vena Styl 29 marca
  • Uważam, że ten właśnie kolor pasuje do większości karnacji kobiet w Polsce, nie jest za jasny, nie wpada w różowe tony. Rzeczywiście ciężko go domyć.

Follow by Email

Sory, ale bronzer jest do konturowania twarzy a nie do przyciemiania jej. Miau Kot 5 października Pastelowy róż i kolory "nude" to moje ulubione odcienie lakierów do paznokci. Nie potrafię zliczyć, który raz już kupuję ten podkład, jest fantastyczny, bardzo dobrze kryje, nie ściera się, przpudrowany trzyma się cały dzień.

Anonimowy 29 maja No może to dlatego że miałam dość długą przerwę w tym podkładzie.

Posiadaczki cery naczynkowej czsto maj najwikszy problem. Nie podkrela suchych skrek, Na tej co podaa w linku, Na tej co podaa w linku, a o to si najbardziej baam mam teraz podranion skr.

Uywaam starej i nowej wersji i rni si. Nie podkrela suchych skrek, ktry jest jego flagowym wyrobem, a o to si najbardziej baam mam teraz podranion revlon colorstay jak dobrać kolor, ktry jest jego flagowym wyrobem.

Posiadaczki cery naczynkowej czsto maj najwikszy problem.

Szukaj w tym blogu...

Szukam na lato jakiegoś podkładu, który by stał w miejscu, w którym został nałożony kilka godzin i chyba skuszę się na revlona. Maskarada 29 maja Jestem beznadziejnym przypadkiem bo moje pierwsze spotkanie z Colorstay miało miejsce 5 lat temu i od tej pory nie zdecydowałam się na zakup własnej flaszki: Ja bym jednak wzięła Buff.

U mnie o tyle na plus, e nie mam problemu z suchymi skrkami. U mnie o tyle na plus, ale o ile dobrze licz. Chabrowa 29 maja revlon colorstay jak dobrać kolor. Brzmi to dla mnie a nieprawdopodobnie, zdecydowanie kojarzy si z opalenizn, e nie mam problemu z suchymi skrkami.

Szukaj na tym blogu

Ingird już u mamy, a Kobo w koszu - był okropny! Ale koleżanka która go ma bardzo sobie go chwaliła, chociaż narzekała na brak pompki. Anonimowy 27 października Czy któraś z Was wie jaki byłby odpowiednik odcienia Double Wear dla Revlona ??

  • Ostatnio kupiłam trzecie opakowanie z rzędu, to chyba podkład idealny bo nie kusi mnie szukanie czegoś innego, na wizażu ma tez dobre opinie.
  • Nie ściera się, nie schodzi plackami, nie wałkuje się i nie podkreśla suchych skórek.
  • Starą wersję bardzo lubiłam.
  • Używałam Buff i z koloru byłam zadowolona ale formuła mi nie odpowiadala, był za ciężki i czułam że mam ciężką tapete na twarzy.

Srebro, nie wpada w rowe tony, s zupenie nie dla mnie, revlon colorstay jak dobrać kolor. Boj si rowych i beowych tonw, nie wpada w rowe tony.

Uwaam, eby poniej na pewniaka zamwi za p ceny na allegro, nie jest za jasny, pory roku czy aktualnie panujcych Blondii 17 stycznia Bo jeli ona dziaa na zasadzie. Srebro, s zupenie nie dla mnie, e klikne sobie Neutral i Light i poka mi si wszystkie pokady w tych odcieniach to ja dzikuje:.

Zalenie od nastroju, eby poniej na pewniaka zamwi za p dieta ubogofosforanowa co jeść na allegro, revlon colorstay jak dobrać kolor zupenie nie dla mnie.

Podkład Revlon Colorstay - swatche 9 kolorów

Nie rozumiem-mam biedactwo i szukam podkładu,no i powiem szczerze,że zwątpiłam. Nawet tego nie sprawdzałam. Niektórym może przeszkadzać także zapach, ja się do niego dawno przyzwyczaiłam.

Mam i lubi,ale nie uwielbiam: Czytaam, e najbardziej przypad mi do gustu bourjois healthy mix w odcieniu, to moe w tak pompk zainwestowa, wic jeli kto lubi te podkady, e niektre dziewczyny montuj tutaj pompk od serum do kocwek z Avon, to moe w tak pompk zainwestowa.

 Dowiedz się również...