Održan radni sastanak sa izaslanstvom Brčko Distrikta

Srijeda, 01.06.2011.

Izaslanstvo Brčko Distrikta, predvođeno glavnim koordinatorom Vlade, Belmirom Agić, posjetilo je danas Vukovarsko-srijemsku županiji, gdje ih je dočekao i pozdravio vukovarsko-srijemski župan Božo Galić.

Na radnom sastanku bilo je riječi o realizaciji zajedničkog projekta s naglaskom na izgradnju, odnosno rekonstrukciju mosta na rijeci Savi, kao i sanaciju riječnog nasipa.

Pored toga razgovaralo se i o zajedničkim aktivnostima i projektima u okviru Dunavske strategije.

Uz vukovarsko-srijemskog župana Božu Galića, radnom sastanku prisustvovali su: Željko Cirba i Đorđe Ćurčić-zamjenici župana, Vesna Premuž-Stajcer- v.d  ravnateljica Zavoda za prostorno planiranje, Gabrijela Žalac-pročelnica Upravnog odjela  za međunarodnu suradnju i regionalni razvoj , Miroslav Ištuk-ravnatelj agencije za plovne putove, Dražen Mandić- Voditelj odjeljenja za mostove, Hrvatske Ceste- ispostava Osijek, Josip Kuterovac- voditelj VGO za područje sliva Save VGI “Biđ-Bosut” Vinkovci.