Svečano otvoren 9. nogometni turnir „ Memorijal vukovarskih branitelja“

Četvrtak, 30.06.2011.

Na stadionu u Borovu naselju svečano je otvoren 9. nogometni turnir „Memorijal vukovarskih branitelja“.

Nakon postrojavanja ekipa, predvođenih mažoretkinjama grada Vukovara, državni stijeg su podigla djeca poginulih hrvatskih branitelja Nikolina Menjuk i Patrik Garvanović.

Predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Vlatko Marković otvorio je turnir, te  izrazio zadovoljstvo što je Memorijal od skromnih početaka izrastao u jedan od najboljih turnira u ovoj uzrasnoj kategoriji u državi.

Na svečanom otvorenju nazočio je i vukovarsko-srijemski župan Božo Galić zajedno sa predstojnikom Ureda župana Marinkom Beljom.

Nakon ceremonije otvaranja, ekipe su obišle mjesta stradavanja iz Domovinskog rata, dok su prvi susreti po skupinama na rasporedu u petak, a završnica natjecanja u subotu u poslijepodnevnim satima.