Nagrađeni na natječaju "Kreativnost na djelu - kreiraj Europu"

Četvrtak, 30.04.2009.

Prosudbeno povjerenstvo Vukovarsko - srijemske županije za likovne, dramske ili glazbene uratke djece vrtića i osnovnih škola na temu "Kreativnost na djelu - kreiraj Europu" donijelo je slijedeću Odluku:

1. PRVA nagrada dodjeljuje se odgojnoj skupini "JABUČICE", dječji vrtić "VUKOVAR NOVI" Vukovar, autor rada Roko Živković.
  2. DRUGA nagrada dodjeljuje se odgojnim skupinama "KOCKICE" i "OLOVČICE", dječji vrtić "CRVENKAPICA" Ilok, autori radova Marko Roso i Nikolina Gabelica.
  3. TREĆA nagrada dodjeljuje se starijoj odgojnoj skupini, dječji vrtić "VEDRI DANI" STARI MIKANOVCI", autor rada Lovro Štefanac.

Nagrađenima čestitke uz napomenu da će službeno uručivanje nagrada dobitnicima uručiti osobno Šef Delegacije Europske komisije u Republici Hrvatskoj, NJ.E. Vincent Degert, 08. svibnja u 16,00 sati, na Trgu Bana Josipa Šokčevića u Vinkovcima.

Molimo da nam potvrdite dolazak u Vinkovce i preuzimanje nagrada najkasnije do 05.05. 2009. g.

Za sve daljnje informacije kontakt osoba je Marina Sekulić, voditeljica Odsjeka za europske integracije, tel. 032/454-604; fax: 032/454-608; mob: 098 775 790; email: vsz-ei@vk.t-com.hr.

Predsjednik Prosudbenog povjerenstva Vukovarsko-srijemske županije je Zoran Vidović, pročelnik Upravnog odjela za međunarodnu suradnju i kapitalna ulaganja.