Prezentacija tvrtke "Solvis"

Četvrtak, 20.08.2009.

U velikoj županijskoj vijećnici u Vukovaru održana je prezentacija tvrtke „Solvis“ d.o.o. iz Varaždina, koja je jedna od vodećih proizvođača fotonaponskih modula, sunčanih sustava i uređaja. Prezentaciju o radu tvrtke održao je Zdeslav Matić, član Uprave za razvoj, koji je istaknuo kako je njihovom proizvodnjom obuhvaćen cjelokupan program solarne opreme od solarnih spremnika topline, solarnih kolektora, solarnih montažnih setova, diferencijale automatike i dr.

Također svoj rad predstavio je i Dragutin Horvatić, direktor razvoja u tvrtki Solarni sistemi Horvatić, koja se bavi proizvodnjom termičke solarne opreme.

Nakon upoznavanja s ovom granom industrije održan je sastanak vezan za moguća buduća ulaganja na području Vukovarsko-srijemske županije.

Prezentaciji su nazočili, župan Vukovarsko-srijemske županije Božo Galić, predstavnici Upravnih odjela Vukovarsko-srijemske županije, predstavnici bolnica, škola, domova umirovljenika te ostali sudionici.