Poziv na javnu raspravu o Studiji o utjecaju na okoliš zahvata "Infrastruktura luke Ilok i zone gospodarske namjene"

Srijeda, 16.12.2009.

Temeljem članka 143. Zakona o zaštiti okoliša ("Narodne novine" broj 110/07), članka 16. i 17. Uredbe o informiranju i sudjelovanju javnosti i zainteresirane javnosti u pitanju zaštite okoliša ("Narodne novine" broj 64/08) i članka 14. Uredbe o procjeni zahvata na okoliš ("Narodne novine" broj 64/08 i 67/09), Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Vukovarsko - srijemske županije, Vukovar, Objavljuje:

Javnu raspravu o Studiji o utjecaju na okoliš zahvata "Infrastruktura luke Ilok i zone gospodarske namjene".

Više o svemu možete doznati na podstranici Upravnog odjela za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša.