Gospodarsko-socijalno vijeće u radnoj posjeti gradu Iloku

Srijeda, 21.04.2010.

Predsjednik Gospodarsko-socijalnog vijeća Vukovarsko-srijemske županije, župan Božo Galić, zajedno sa zamjenicima GSV-a Nikolom Kaseljem i Augustinom Božićem, te tajnikom GSV-a Marijem Naglićem, posjetio je Grad Ilok te je održao i radni sastanak s gradonačelnikom Iloka Miroslavom Janićem i njegovim suradnicima.

Gradonačelnik Janić upoznao je predsjedništvo GSV-a sa stanjem u gospodarstvu na području Grada Iloka.

„U dogovoru s gradonačelnikom Janićem, Gospodarsko-socijalno vijeće odlučilo je posjetiti grad Ilok, i dva poduzeća u Iloku  „ITEKS“ i „Vino Ilok“,a na prijedlog gradonačelnika Janića, kao i sindikata te poslodavaca unutar GSV-a“ rekao je župan Božo Galić, te istaknuo: „ To su poduzeća koja prolaze kroz niz teškoća u poslovanju, a mi se želimo detaljnije upoznati s njihovom situacijom, kako bi im županija Vukovarsko-srijemska, Grad Ilok i Vlada RH mogla pomoći, jer nam je želja da poduzeća opstanu, a samim tim i radna mjesta kao i daljnja proizvodnja“.