Održana svečana sjednica Glasa potrošača

Četvrtak, 12.03.2009.

Vukovar - Župan Vukovarsko-srijemske županije Božo Galić nazočio je svečanoj sjednici „Glasa potrošača“, koju je sazvao Centar za zaštitu potrošača Vukovarsko-srijemske županije a povodom Svjetskog dana zaštite potrošača koji se obilježava 15. ožujka.

Predsjednik Glasa potrošača Vukovarsko-srijemske županije Stjepan Jergović upoznao je nazočne s aktivnostima Udruge istaknuvši da se njen program i djelovanje temelje na izgradnji civilnog društva, demokratsko i tržišno orijentirane države integrirane u Europsku Uniju s krajnjim ciljem postizanja partnerstva kojega bi trebali činiti davatelji usluga, proizvođači, trgovci i sindikati kako bi se zajednički riješili mnogi problemi.

Župan Galić je istaknuo kako će Vukovarsko-srijemska županija i dalje pomagati u radu Centar za zaštitu potrošača Vukovarsko-srijemske županije „Glas potrošača“, kao što je to činila i do sada, u svim domenama i kad god je to u mogućnosti.