Održano predavanje „Što treba znati o Bolonjskom procesu“

Utorak, 04.05.2010.

Savjet za europske integracije Vukovarsko-srijemske županije već šest godina organizira raznovrsna događanja za širu zajednicu, a povodom obilježavanja Europskog tjedna. Jedno od događanja koje je ove godine namijenjeno učenicima srednjih škola i studentima kao ciljanoj skupini jeste predavanje „Što treba znati o Bolonjskom procesu“, održano danas na Veleučilištu „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru te Poljoprivrednom fakultetu Sveučilišta u Osijeku – ogranak Vinkovci.

Predavanje je održala Gordana Cukar iz Agencije za znanost i visoko obrazovanje, Odjela za međunarodnu suradnju, te su se ovom prigodom učenici i studenti naše županije imali prilike pobliže informirati o Bolonjskom procesu, njegovoj primjeni u visokom školstvu u RH i mogućnostima za mlade u Europskoj uniji.

Prezentaciju o Bolonjskom procesu možete preuzeti u prilogu.

Download:

R.Br. File Veličina Datum
1. Bolonjski proces (pdf) 505kb Utorak, 04.05.2010.