Župan Božo Galić primio predstavnike studenskih organizacija EU i članove Europske pučke stranke

Petak, 28.05.2010.

Vukovarsko-srijemski župan Božo Galić primio je danas u Vukovaru predstavnike studentskih organizacija EU i članove političkih pomladaka Europske pučke stranke koja ima većinu u Europskom parlamentu, a koji ovih dana borave u mađarskom Pečuhu gdje traje njihova konferencija na kojoj odlučuju o izboru svojih novih voditelja, ali i o bitnim stvarima za studente i probleme mladih na razini EU.

Gabrijela Žalac, v. d. pročelnika za međunarodnu suradnju i kapitalna ulaganja u Vukovarsko-srijemskoj županiji, predstavila im je prekograničnu suradnju naše Županije i Vukovara te programe koji nas vode ka približavanju EU.

Domaćin je bio županijski vijećnik i član Hrvatske Akademske zajednice Nikola Mažar koji je goste nakon susreta sa županom Galićem poveo u obilazak mjesta stradanja iz najnovije hrvatske povijesti.