Sastanak s voćarima Vukovarsko-srijemske županije

Srijeda, 01.04.2009.

Upravni odjel za poljoprivredu, šumarstvo i razvitak seoskoga prostora obavio je anketu sa voćarima Vukovarsko-srijemske županije, te tako došao do spoznaje o planiranim investicijama u ovoj nadasve važnoj grani poljoprivrede.

Slijedom gore navedenoga 1. travnja 2009. godine u Maloj županijskoj vijećnici u Vinkovcima održan je sastanak s voćarima Vukovarsko-srijemske županije koji su zainteresirani za investiciju u sušaru voća, a sve s ciljem njihovoga upoznavanja i uspješnoga kandidiranja na Mjeru 6. pod nazivom "Program uređenja i opremanja objekata za preradu vlastitih poljoprivrednih proizvoda na obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu" za koju je izvjestan vrlo skori raspis Natječaja od strane Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja.