Dubrovačko-neretvanska županija donirala 12 tona mandarina Vukovarsko-srijemskoj županiji

Četvrtak, 23.12.2010.

Prigodom božićnih blagdana Dubrovačko-neretvanska županija donirala je Vukovarsko-srijemskoj 12 tona mandarina koju je vukovarsko-srijemskom županu Boži Galiću u ime dubrovačko-neretvanskog župana Nikole Dobroslavića, uručila zamjenica župana Marija Vučković.

Spomenutu je donaciju župan Galić uručio fra Vjenceslavu Janjiću, ravnatelju Caritasa vukovarskog dekanata kao i  humanitarnih udruga i udrugama socijalne skrbi s područja  grada Vukovara.

Župan Galić je istaknuo kako  su mandarine koje su danas došle u Vukovar su važne ne samo po svojoj financijskoj vrijednosti, nego i po snazi i ljubavi Dubrovačko-neretvanske županije prema gradu Vukovaru i našoj županiji.

Dubrovačko-neretvanska i Vukovarsko-srijemska, te gradovi Dubrovnik i Vukovar iznimno dobro surađuju već dugi niz godina.