Otvorena prva poslovnica Zagrebačke banke u Vukovaru

Četvrtak, 17.02.2011.

Zamjenik župana Željko Cirba nazočio je danas svečanom otvorenju prve poslovnice  Zagrebačke banke u Vukovaru koju je otvorio  predsjednik Uprave Zagrebačke banke, Franjo Luković .

Zamjenik Cirba istaknuo je zadovoljstvo otvaranjem poslovnice Zagrebačke banke u Vukovaru, te dodao  kako će je još jedna poslovnica u našoj županiji obogatiti bankarsku ponudu građanima.

Vukovarska poslovnica četrnaesta je poslovnica Zagrebačke banke u Slavoniji, a u sklopu njezine 24-satne zone nalaze se Zaba kiosk, isplatno-uplatni bankomat te dnevno-noćni trezor.

Također, poslovnica je prilagođena osobama s invaliditetom odnosno opremljena je taktilnom trakom za slijepe i slabovidne, komunikatorom za nagluhe osobe te ima osiguran pristup za osobe s poteškoćama u kretanju.

Poslovnica je smještena u ulici Europske unije 1 na prostoru od 412 m2, gdje će ukupno sedam zaposlenika pružati klijentima usluge obiteljskog, osobnog i poduzetničkog bankarstva.