Župan Božo Galić uručio nagrade najčitateljima u 2010. godini i najboljima na natječaju „Turistički plakat mog mjesta“

Utorak, 01.03.2011.

U Gradskoj knjižnici i čitaonici Vinkovci danas je održana svečanost dodijele nagrada najčitateljima u 2010. godini.

Najčitatelji u 2010. godini: posudbeni odjel za odrasle: Sanja Blažević i Ana Predovan; dječja knjižnica mira: Tina Babić - osnovna škola i Iva Očevčić -mlada čitateljska nada (predškola); Bibliobus Vukovarsko-srijemske županije: Danijela Sabo - odrasla osoba (Retkovci)  i Ivana Marić - osnovna škola, 6. razred (Ilača); najdarovatelj u 2010. godini: Maja Medaković (Vinkovci)- darovala 184 knjige i 107 National geografije.

Također, proglašeni su i najbolji na natječaju ''Turistički plakat mog mjesta'', a svoje plakate izradili su učenici: iz Komletinaca, Vrbanje, Otoka, Lipovca, Privlake, Cerne, Starih Jankovaca i Apševaca.

Najbolji u kategoriji od 1.-4. razreda bili su učenici OŠ Vrbanja (4.razred), dok su u kategoriji od 5.-8. razreda nabolji bili učenici OŠ Komletinci (5.razred).

Nagrade najboljima uručili su vukovarsko-srijemski župan Božo Galić i gradonačelnik grada Vinkovaca dr. Mladen Karlić.