Sajam poslova u Vukovaru

Utorak, 15.03.2011.

16. ožujka 2011. godine od 10.00 do 15.00 sati

Rodna kuća nobelovca Lavoslava Ružičke, J.J. Strossmayera 25

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područna služba Vukovar po četvrti put organizira Sajam poslova pod pokroviteljstvom Vukovarsko-srijemske županije, Grada Vukovara i Fonda za obnovu i razvoj grada Vukovara.

Poslodavcima na Sajmu poslova želimo omogućiti izravan kontakt s radnicima, koji traže svoje prilike za zaposlenje, te na taj način brže regrutiranje zaposlenika, čija znanja i sposobnosti najbolje odgovaraju području rada kojim se bavi njihova tvrtka/obrt. Posloprimcima, s druge strane, Sajam nudi mogućnost ostvarivanja kontakata s više poslodavaca koji zapošljavaju radnike njihovih kvalifikacija te mogućnost prijavljivanja na otvorena radna mjesta putem životopisa.

Pozivamo sve poslodavce, koji žele sudjelovati na Sajmu poslova, kontaktirajte nas na brojeve telefona ili e-mail:

Andrea Miš 032/599-449 andrea.mis@hzz.hr

Ivana Klarić 032/599-443 ivana.klaric@hzz.hr

Vaš pouzdani partner Hrvatski zavod za zapošljavanje Područna služba Vukovar!