Srijeda, 23.03.2011.

U Općini Bačka Palanka danas je održan 1. koordinacijski sastanak projektnih partnera projekta „Unapređenje međunarodne dunavske biciklističke rute – Cycling Danube“ sufinanciranog iz programa IPA II komponente za prekograničnu suradnju Hrvatska-Srbija.

Uvodni govor održao je načelnik Odjela za društvene djelatnosti Općine Bačka Palanka Nebojša Kuzmanović u kojem je izrazio zadovoljstvo prekograničnom suradnjom Hrvatske i Srbije.

Sastanku su prisustvovali predstavnici Vukovarsko-srijemske županije, predstavnici partnera Turističke zajednice Vukovarsko-srijemske županije, Osječko-baranjske županije, Općina Bačka Palanka, Bač, Bački Petrovac i Grada Novi Sad.

Na sastanku je izvješteno o provedenim aktivnostima s obje strane granice te je usuglašen operativni plan rada za naredno razdoblje.