Zamjenik župana Mato Golubičić na svečanoj sjednici Gradskog vijeća grada Vukovara

Ponedjeljak, 02.05.2011.

Uoči Dana grada Vukovara 3.svibnja u Vukovaru je danas u Hrvatskom domu održana svečana sjednica Gradskog vijeća na kojoj je u ime vukovarsko-srijemskog župana Bože Galića nazočio zamjenik župana Mato Golubičić.

Sjednicu je otvorio i prisutne pozdravio predsjednik Gradskog vijeća grada Vukovara Tomislav Džanak.

Na sjednici su podijeljene nagrade najzaslužnijima za razvitak grada. Tako je posthumno nagrada za životno djelo dodijeljena general bojniku Blagi Zadri za iznimnu hrabrost i život položen u obrani Vukovara 1991.godine.

Na sjednici je u ime predsjednika Republike Hrvatske nazočio njegov savjetnik za branitelje Predrag Fred Matić.