U Ivankovu održana tradicionalna svečanost „Sve se čaje okupiše“

Subota, 30.04.2011.

Kulturno umjetničko društvo „Ivan Goran Kovačić“ Ivankovo organiziralo je  danas u Ivankovu 13. manifestaciju „Sve se čaje okupiše“, na kojoj je nazočio zamjenik župana Mato Golubičić.

U programu su sudjelovali HKC „Bunjevačko kolo“ Subotica, KUD „Razigrana šokadija“ Prkovci, KUD „Ivan Goran Kovačić“ Ivankovo, Ženska pjevačka skupina „Jagode“ KUD-a „Slavko Janković“ Rokovci-Andrijaševci, Ženska pjevačka skupina „Perunike“ Ivankovo, Muška pjevačka skupina „Lipa“ i „Ornice“, Etno kujna – Štitarske snaše, Ivanka Šebalj (etno kreacije) Komletinci, Tradicijski obrt Čolakovac Gradište, Konjički klub „Satir“ ,čaje iz Ivankova i čaje gosti te brojni drugi.

Čajo domaćin bio je Paško Mali Barunčić koji je predstavio čaje koji se prvi put pojavljuju na ovoj manifestaciji, Anđelka Rukavinu iz Starih Mikanovaca i Adama Svirčevića iz Županje.