Zamjenik župana Mato Golubičić na obilježavanju Dana Općine Babina Greda

Petak, 06.05.2011.

Svečani program povodom obilježavanja Dana Općine Babine Greda i Dana osnovne škole Mijat Stojanović  započeo je danas polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća  na mjesnom groblju u  Babinoj Gredi za sve poginule u Domovinskom ratu.

U ime Vukovarsko-srijemske županije vijenac je položio i svijeću zapalio zamjenik župana Mato Golubičić.
U Hrvatskom domu, učenici OŠ Mijat Stojanović pripremili su prigodan i zabavan program povodom dana Općine i škole.
Uz pjesmu , poeziju i glumačke talente pokazali su nam sav svoj trud koji su uložili u protekloj školskoj godini.
Nakon predstave u prostorijama Općinske narodne knjižnice održana je svečana sjednica Općinskog vijeća na kojoj je ukratko predstavljen rad Općine u protekloj godini i planovi za buduće razdoblje.